Нові книги від старих друзів

17 вересня 2021 р. відбувся урочистий старт курсів професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців Збройних сил України та інших силових структур, членів їхніх сімей, воїнів АТО за проєктом «Норвегія – Україна» Міжнародного фонду соціальної адаптації на території Хмельницької області, відповідно договору між Норд-університетом та Подільським державним аграрно-технічним університетом (координатор проєкту в ПДАТУ – Павло Федірко).

Події в Україні, пов'язані із збройним протистоянням на Сході, не залишили байдужою світову громадськість. Країни Європи, США та інститути громадського суспільства протягом останніх п'яти років багато зробили для підтримки України та наших захисників, учасників бойових дій на Сході.

Проєкт «Норвегія – Україна, професійна адаптація, інтеграція в державну систему» – одна із таких ініціатив. Його учасниками в Україні є 20 міст, серед яких і Кам'янець-Подільський через угоду, укладену з Подільським державним аграрно-технічним університетом та громадською організацією – Кам'янець Подільським об'єднанням Товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

Голова «Просвіти» Славко Полятинчук передав директору наукової бібліотеки ПДАТУ Артуру Михайлику навчальні посібники та підручники для слухачів курсів професійної перепідготовки військовослужбовців та ветеранів від фонду «Норвегія – Україна».

Бібліотека ПДАТУ отримала необхідну для навчання сучасну літературу (всі книги 2021 року), яка, маємо надію, прислужить не лише студентам, але й викладачам та всім читачам нашої книгарні.

Директор наукової бібліотеки ПДАТУ
Артур Михайлик