НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ЗВО «ПДУ» ЗАПРОШУЄ…

У Науковій бібліотеці ЗВО «ПДУ» кожного року традиційно проводяться заходи для першокурсників нашого Університету з метою залучення студентської молоді до використання бібліотечних фондів у навчанні та дозвіллі.

5 жовтня  2023 року працівниками наукової бібліотеки було проведено  екскурсію для першокурсників «Бібліотека  - джерело знань».

До університетської бібліотеки завітали студенти першого курсу:

інженерно-технічного факультету із відповідальною з виховної та організаційної роботи Русланою СЕМЕНИШЕНОЮ;

факультету агротехнологій і природокористування із відповідальною з виховної та організаційної роботи Тетяною ПАДАЛКО;

факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві із відповідальним з виховної та організаційної роботи Володимиром ДОБРОВОЛЬСЬКИМ;

факультету енергетики та інформаційних технологій із відповідальним з виховної та організаційної роботи Миколою ВУСАТИМ;

навчально-наукового інституту харчових технологій із відповідальною з виховної та організаційної роботи Наталією ПУСТОВОЮ.

Приємно було бачити представників студентського парламенту Університету, які взяли участь в організації і були присутні на заході.

Відповідно до програми екскурсії для першокурсників в.о. директора наукової бібліотеки Катерина ГОРАШ розповіла студентам про сьогодення наукової бібліотеки: її структуру, бібліотечні фонди, режим роботи, бібліотечні послуги, перспективи і роль студентів у розвитку університетської бібліотеки; познайомила першокурсників із бібліотекарами. Про сторічну історію наукової бібліотеки ЗВО «ПДУ» розповіла  бібліотекар Майя ДУРИЦЬКА.

Після знайомства бібліотекари запросили студентів ознайомитись із роботою секторів та бібліотечними фондами.

Провідні бібліотекари Людмила ПОСІТКО і Ольга ЦИГАНОК розповіли про роботу сектора обслуговування наукової, художньої бібліотеки та читального залу та показали студентам фонди наукової, науково-публіцистичної і художньої літератури.

Провідні бібліотекари Наталія ЮРАЧКОВСЬКА і Валентина РУДИК показали читальні зали і розповіли про роботу сектору комплектування, організації каталогів та наукової обробки документів.

Бібліотекари Ніна ПОЛІЩУК і Майя ДУРИЦЬКА запросили першокурсників до сектору комп`ютерного забезпечення та обробки наукових видань та познайомили з Репозитарієм ЗВО «ПДУ» і бібліотечними послугами та правилами перевірки на плагіат студентських робіт.

Основними питаннями, на які звернули увагу студентів бібліотекари і надали поради, це:

Як зареєструватися і користатися бібліотекою?

Як отримати підручники та інші книги?

Як отримати інформацію про наявність у бібліотеці підручника, книги, журналу?

  

Щиро дякуємо за співпрацю й організацію заходу відповідальним з виховної та організаційної роботи, студентському парламенту і студентам-першокурсникам за активність і готовність брати участь у розвитку наукової бібліотеки Університету.

Запрошуємо наших першокурсників і всіх здобувачів вищої освіти:  до наукової бібліотеки -

якщо Ви прагнете розвиватись як особистість;

якщо Ви бажаєте відпочити і  корисно провести час;

якщо Ви здобуваєте знання – за підручниками та книгами;

якщо бажаєте погортати енциклопедії, журнали чи газети;

якщо хочете ознайомитись із рідкісними книгами;

якщо Ви вирішили більше дізнатись про Всесвіт, історію та сьогодення Української Держави та інших країн, Хмельниччини, Кам’янця-Подільського, Закладу вищої освіти «Подільський державний університет»…

 – ПРИХОДЬТЕ ДО НАС!

  

Інформацію підготувала
в.о. директора Наукової бібліотеки ЗВО «ПДУ»  -  Катерина ГОРАШ