Наука – жіночого роду!

Щорічно 11 лютого відзначаємо Міжнародний день жінок і дівчат у науці (International Day of Women and Girls in Science). Свято існує з 2015 р. і встановлене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН з метою досягнення повного і рівного доступу представниць прекрасної статі до науки, а також забезпечення гендерної рівності й розширення прав і можливостей жінок і дівчат.

Найкращі в світі жінки, як відомо, живуть в Україні: найрозумніші, найгарніші, найпрацьовитіші та наймиліші. Завдяки їх здібностям і наполегливій праці наша країна посідає 12 місце серед європейських країн за рівнем участі жінок в наукових дослідженнях. За даними ЮНЕСКО, станом на 2018 р. в українській науці 45 % жінок.

Багато талановитих жінок-науковиць Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» зробили чималий особистий внесок у розвиток університету та національної науки. Щиро вітаємо наших шановних колег з цим святом! Бажаємо творчого натхнення, плідних наукових здобутків, нових ідей і проектів та успішної їх реалізації.

Колектив наукової бібліотеки