Наші перші дарувальники книг

У Науковій бібліотеці ЗВО «Подільський державний університет» 13 лютого 2023 року розпочалась благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу!».

Першими подарували 50 авторських примірників сучасного підручника «Технічне обслуговування машин і обладнання», виданого в 2023 році, ректор ЗВО «Подільський державний університет» – Володимир ІВАНИШИН, завідувач кафедри агроінженерії і системотехніки – Анатолій РУДЬ і доцент кафедри агроінженерії і системотехніки – Сергій ГРУШЕЦЬКИЙ.

Проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності – Оксана БЯЛКОВСЬКА та начальник відділу міжнародних зв’язків – Анастасія ПОЛІЩУК в рамках співробітництва між університетами передали від наших колег із Варшавського університету природних наук (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie) книги видані до ювілею польського університету.

Серед  перших дарувальників книг Науковій бібліотеці Університету  є доцент кафедри транспортних технологій та засобів АПК – Леся ШЕЛУДЧЕНКО і доцент кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – Нонна КОВАЛЬ, які передали в бібліотеку науково-навчальну літературу.

Поповнення фонду Наукової бібліотеки ЗВО «ПДУ» сучасними науковими, навчальними, навчально-методичними, довідковими виданнями є пріоритетним напрямом роботи, що сприяє забезпеченню якості освітнього процесу в Університеті та професійному розвитку науково-педагогічних працівників.

image001

Нагадуємо, що благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу!» триватиме до 28 лютого 2023 року в Науковій бібліотеці ЗВО «Подільський державний університет».

Запрошуємо видавництва, організації, авторів, культурних і громадських діячів, науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти та усіх небайдужих кам’янчан поділитися книгами з нашими читачами.

Чекаємо усіх дарувальників у відділі комплектування Наукової бібліотеки  ЗВО «ПДУ» (І корпус, вул. Т. Шевченка, 13).

З повагою – Катерина ГОРАШ,
в.о. директора Наукової бібліотеки ЗВО «ПДУ»