Дистанційний доступ до платформи ScienceDirect

Міністерство освіти і науки України нагадує, що, відповідно до договору між Державною науково-технічною бібліотекою України та компанією Elsevier, українським закладам вищої освіти та науковим установам за рахунок бюджетних коштів до грудня 2021 року надано доступ ресурсів (електронних книг) мультидисциплінарної повнотекстової платформи ScienceDirect.

Таким чином, наукові і науково-педагогічні працівники ЗВО та наукових установ мають змогу використовувати у проведенні наукових досліджень понад 39 тис. електронних книг колекції All Access Books видавництва Elsevier. Крім того МОН України наголошує, що в умовах карантину також існує можливість дистанційного доступу до платформи ScienceDirect.

З детальною інформацію про роботу з базою даних ScienceDirect можна ознайомитися на сайті ДТНБ.

ScienceDirect – повнотекстова база даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань від понад 47 тис. впливових авторів.

На платформі представлені такі типи наукових видань як: електронні книги Elsevier (eBooks), книжкові серії (Book Series), довідкові видання (Handbook), навчальні посібники (Textbooks) тощо.

Серед переваг використання платформи ScienceDirect – зручний та інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, широко розповсюджені формати завантаження повних текстів (PDF і HTML) та наявність гіперпосилань на значну кількість науково-технічних і медичних статей на платформах інших видавництв.

Директор наукової бібліотеки ПДАТУ
Артур Михайлик