«Бібліокреатив - 2020»

Сьогодні, 30-го вересня, Україна відзначає День бібліотек. Вчора, на передодні свята, центром виховної роботи і соціально-культурного розвитку спільно із працівниками наукової бібліотеки було проведено квест «Бібліокреатив - 2020». Мета заходу: популяризувати книгу та залучити студентську молодь до відвідування бібліотек.

Студентські команди, отримавши маршрутний лист,  відвідали «Майдан читальний», «Алею абонентську», «Вулицю бібліографічну», виконували цікаві завдання. Азарт і командний дух сприяли найкращим враженням під час спілкування з книгами.

Переможці були відзначені грамотами університету, книгами від «Просвіти», подарунками від профкому ПДАТУ.

Подяку від ректора університеу та подарунок отримав і колектив Наукової бібліотеки ПДАТУ з вітаннями до Дня бібліотек.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку