Підсумки наукової та науково-технічної діяльності ПДАТУ за 2019 рік: день перший

24 лютого 2020 року в університеті розпочала роботу звітна наукова конференція "Підсумки наукової та науково-технічної діяльності ПДАТУ за 2019 рік".

Відкриваючи конференцію, ректор університету Володимир Іванишин наголосив на ролі й місії наукової діяльності структурних підрозділів у функціонуванні і розвитку закладу в цілому.

В. о. проректора з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Вікторія Левицька у своїй доповіді зосередила увагу на позитивних і негативних сторонах наукового процесу всієї університетської спільноти.

Відповідно до програми конференції, завідувачі кафедр факультетів агротехнологій і природокористування та інженерно-технічного презентували присутнім досягнення, недоліки й труднощі у звітному році та завдання їхніх структурних підрозділів на 2020 рік щодо наукової та науково-технічної діяльності.

Завідувач науково-дослідної частини ПДАТУ,
кандидат економічних наук, доцент