Підсумки наукової та науково-технічної діяльності ПДАТУ за 2019 рік: день другий

25 лютого 2020 року продовжили роботу звітної наукової конференції завідувачі кафедр факультетів ветеринарної медицини і технологій у тваринництві та економічного, навчально-наукових інститутів енергетики та дистанційної освіти, презентуючи присутнім наукові здобутки і першочергові завдання з підвищення ефективності наукової діяльності своїх структурних підрозділів.

Завершенням конференції стало підведення підсумків і визначення пріоритетних напрямів щодо суттєвого поліпшення науково-дослідної роботи, публікаційної активності та комерціалізації наукових розробок шляхом налагоджування контактів і посилення співпраці з вітчизняним й закордонним бізнесом.

Відзначаючи важливість напрацювань конференції, стосовно вирішення актуальних проблем з підвищення ефективності наукової та науково-технічної діяльності університету в цілому та у його структурних підрозділах, учасниками конференції ухвалена резолюція з визначення основних труднощів й недоліків при провадженні наукової та науково-технічної діяльності, пропозицій щодо забезпечення організації й координації наукового процесу, налагодження більш ефективної його роботи.

Завідувач науково-дослідної частини ПДАТУ
кандидат економічних наук, доцент