Запрошуємо на курси електрогазозварника

У жовтні 2020 року навчально-науковий центр перепідготовки і підвищення кваліфікації на базі кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту оголошує набір до чергової групи з професії «Електрогазозварник».

Сучасний світ повністю тримається на металі. Без нього не можливо побудувати високі будівлі, машини, кораблі. Метал застосовується повсюдно: в побуті, в промисловості, в будівництві, в сільському господарстві тощо. Тому, фахівець з металу, що з'єднує металеві деталі в складні конструкції за допомогою електрогазозварювання, буде потрібен завжди. Зварювальник – професія відповідальна, майже віртуозна. Від якості роботи електрогазозварювальника залежить надзвичайно багато – довговічність і стійкість будівельних конструкцій, робота і термін служби різної техніки, рівень професійної підготовки зварювальників критично важливий.

Навчання за професією електрогазозварник в Подільському державному аграрно-технічному університеті – це гарантія отримання високої кваліфікації. В університеті проводиться навчання зварюванню і подальша атестація!

Для реєстрації учасників звертатися: аудиторія №13 головного корпусу, провідний фахівець ННЦПіПК ПДАТУ Корольчук Олександр Володимирович, тел. (03849) 7-48-72; (097) 909-58-59.

Директор навчально-наукового центру
перепідготовки і підвищення кваліфікації ПДАТУ