Триває співпраця з Кам'янець-Подільською районною філією Хмельницького обласного центру зайнятості

У лютому 2019 року відповідно до потреби ринку праці та замовлень роботодавців району служба зайнятості організувала підвищення кваліфікації 60 трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва за напрямом «Сучасні технології та комплекс машин для вирощування основних сільськогосподарських культур».

Співпраця  поточного року продовжилась. У травні Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на місцевій базі проводить професійне навчання безробітних за напрямом «Експлуатація, діагностика та ремонт новітніх видів автотранспортних засобів» (для водіїв). До навчального процесу знову були залучені висококваліфіковані викладачі Подільського державного аграрно-технічного університету та Хмельницького обласного навчально-курсового комбінату. Зокрема, доцент ПДАТУ Павло Федірко, використовуючи інтерактивну дошку, продемонстрував на заняттях із теми «Особливості відновлення деталей машин» елементи дистанційного курсу, розробленого на базі сучасної платформи дистанційного навчання Moodle.

Під час зустрічі з директором Кам'янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Аліною Слободян було домовлено про налагодження співпраці у проведенні спільних заходів, спрямованих на організацію навчання безробітних громадян. У найближчих планах - укладання договору про співробітництво з Подільським державним аграрно-технічним університетом.

Навчання планується проводити за участі лекторів-професорів і доцентів університету, а також провідних науковців або спеціалістів, запрошених для читання лекцій. Виробниче навчання та практику за робітничими професіями проводити індивідуально у навчально-виробничих майстернях, на робочих місцях підприємств, організацій, установ під керівництвом майстрів виробничого навчання, інструкторів виробничого навчання з числа кваліфікованих робітників.

Прес-центр ПДАТУ