Стажування викладачів Чернівецького транспортного коледжу

Успішно завершився ще один проект організації стажування викладачів ДВНЗ «Чернівецький транспортний коледж» на базі Подільського державного аграрно-технічного університету. Співробітники кафедри транспортних технологій та засобів агропромислового комплексу аграрно-технічного факультету прийняли представників викладацького складу коледжу у складі 5-ти чоловік.

У рамках стажування, викладачі обмінювалися досвідом організації навчального процесу, впровадження інновацій, активізації учнів на заняттях. Чернівчани відвідували деканат, кафедри, лабораторії, наукову бібліотеку та інші важливі підрозділи. Для всіх учасників були створені можливості обміну практичним досвідом, що сприятиме підвищенню якості навчального процесу та якості знань учнів.

Завідувач кафедри транспортних технологій та засобів агропромислового комплексу Комарніцький Сергій Петрович подякував гостям за активну участь у стажуванні і висловив надію на подальшу співпрацю в рамках проведення профорієнтаційної роботи серед потенційних абітурієнтів для здобуття ступеня бакалавра на основі ОКР «Молодший спеціаліст» за спеціальностями «Транспортні технології» і «Автомобільний транспорт».

Слід підкреслити, що стажування пройшло на належному науково-практичному та організаційному рівні. За результатами проходження стажування працівники коледжу отримали відповідні сертифікати.

Прес-центр ПДАТУ