Стажування у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького

Асистент  кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва Ільницька Олена Юріївна проходила стажування у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького на кафедрі технології виробництва і переробки продукції тваринництва.

Керівник підвищення кваліфікації (стажування), завідувач кафедри доктор с.-г. наук, професор Шаловило Степан Григорович.

За період проходження підвищення кваліфікації відбулося  ознайомлення з кафедрою технології виробництва і переробки продукції тваринництва, погоджено індивідуальний план стажування, здійснено ознайомлення з робочими програмами дисциплін, що викладаються членами кафедри, ознайомлення з тематикою наукових досліджень викладачів і студентів, з методикою проведення лекцій, семінарських, практичних та лабораторних занять, з метою запозичення досвіду, з навчальними посібниками, методичними розробками для проведення аудиторних занять, вивчено досвід використання технічних засобів навчання та проведення активних форм навчання.

Результати підвищення кваліфікації (стажування) завдання, що були поставлені у процесі підвищення кваліфікації виконані повністю.

Отримані знання, досвід і результати підвищення кваліфікації будуть використані у навчальному процесі під час викладання дисциплін за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Прес-центр ПДАТУ