Стажування у Львівському національному аграрному університеті

Доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри рослинництва і кормовиробництва факультету агротехнологій і природокористування Гораш Олександр Савич та кандидат сільськогосподарських наук, асистент Климишена Ріта Іванівна пройшли стажування у Львівському національному аграрному університеті на кафедрі генетики, селекції та захисту рослин факультету агротехнологій і екології.

Керівник підвищення кваліфікації (стажування) завідувач кафедри генетики, селекції та захисту рослин, кандидат сільськогосподарських наук, професор Завірюха Петро Данилович.

За період проходження підвищення кваліфікації відбулося ознайомлення з кафедрою генетики, селекції та захисту рослин, погоджено індивідуальний план стажування, здійснено ознайомлення з робочими програмами дисциплін, що викладаються членами кафедри, з тематикою наукових досліджень викладачів і студентів, з методикою проведення лекцій, лабораторних та практичних занять з метою запозичення досвіду, а також ознайомлення з навчальними посібниками, методичними розробками для проведення аудиторних занять.

Завдання індивідуального плану по підвищенню кваліфікації (стажування) виконано у повному обсязі.

Отримані знання, досвід і результати підвищення кваліфікації (стажування) будуть використані у навчальному процесі під час викладання дисциплін за спеціальністю 201 «Агрономія».

За результатами проходження підвищення кваліфікації (стажування) отримано відповідні свідоцтва.

Прес-центр ПДАТУ