Служба зайнятості, навчальний заклад, роботодавець: взаємодія задля успішного майбутнього молоді

26 лютого 2020 року відбулася робоча зустріч директорів Кам'янець-Подільської районної філії Хмельницького ОЦЗ Аліни Слободян та Навчально-наукового центру перепідготовки і підвищення кваліфікації ПДАТУ Павла Федірка.

У рамках зустрічі обговорювалися питання щодо співпраці Подільського державного аграрно-технічного університету зі службою зайнятості у розрізі надання науково-освітніх послуг об'єднаним територіальним громадам. Було обговорено питання, які часто виникають у суб'єктів господарської діяльності при укомплектуванні штату працівників та запропоновані шляхи розв'язання кадрових проблем. Через те, що на підприємствах регіону існує гостра потреба у кваліфікованих кадрах, особлива увага була приділена навчанню, професійній підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації студентів та всіх охочих з метою покращення їх конкурентоспроможності на ринку праці та працевлаштування за фахом. Павло Петрович проінформував присутніх про те, що відповідно до переліку пропозицій поданих університетом для професійної підготовки також існує можливість організації професійного навчання працівників для комунальних служб громад. Адже ні для кого не є таємницею: скільки часу буває необхідно для усунення різного виду пошкоджень, які потребують втручання кваліфікованого фахівця з відповідною ліцензією на вид діяльності.

За словами директора районної філії Хмельницького ОЦЗ Аліни Слободян представники служби зайнятості готові організовувати спільні зустрічі з роботодавцями та студентами, які бажають працевлаштуватися, адже роботодавці Поділля потребують  кваліфікованих фахівців та досвідчених спеціалістів. Водночас, кожен охочий може за допомогою фахівців служби зайнятості пройти індивідуально тестування та підібрати роботу.

Наприкінці зустрічі між сторонами було досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю у напрямку сприяння працевлаштуванню молоді регіону.

Провідний фахівець
Навчально-наукового центру