Шалені перегони на 10 сотках

Уже третій семестр поспіль Подільський державний аграрно-технічний університет здійснює професійну перепідготовку військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей за програмою «Аграрний менеджмент», реалізовуючи  одне з основних завдань проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему».

Завдяки вміло побудованому навчальному плану, слухачі курсів з метою закріплення теоретичних знань, періодично виїжджають на практичні заняття, які проводяться в умовах виробництва, де вони мають змогу отримати дійсні знання та навички, які підкріплено досвідом роботи найсучасніших, по-справжньому європейських підприємств.

Так, 9 жовтня 2021 року, для проведення практичного заняття з навчальної дисципліни «Менеджмент і адміністрування» викладачем, кандидатом економічних наук, доцентом Покотильською Наталією Володимирівною було залучено підприємця Сергія Ланчука, власника екоферми із цехом репродукції, приміщенням для інкубації та літньою резиденцією для випасання і проживання середземноморських равликів.

На виробництві слухачі мали змогу, ознайомитись із специфікою технологічного процесу, особливостями виробничого циклу та успішним досвідом реалізації завдань освітньої програми «Менеджменту та адміністрування». Хочеться зазначити й про неймовірні враження, спогади та емоції, з якими слухачі повертаються з подібних занять.

Ось враження слухача курсів Кобилянського Віталія Івановича: «З точки зору менеджменту та побудови організаційної структури нам як слухачам напряму перепідготовки «Аграрний менеджмент», було дуже цікаво поспостерігати як лекційний матеріал, який викладають нам в університеті, був втілений у велику систему підприємства, що проходить всі етапи розвитку компанії. Ми ознайомились із тонкощами виробництва корисного, екологічно чистого, дієтичного продукту та секретами розведення породистих слимаків і рецептами їх приготування, а також із побудовою системи контролю якості. Вразили наглядові матеріали, які сприяють формуванню корпоративної етики та культури».

Важливою складовою будь якої провідної світової компанії є її філософія – «філософія лідера». Філософією лідера є мрія, яку потім втілюють у життя за допомогою економічних законів, механізмів упорядкування і управління організацією та менеджменту господарської діяльності компанії».

Провідний фахівець навчально-наукового центру
перепідготовки і підвищення кваліфікації