Працевлаштування слухачів курсів – як одне із завдань проєкту «Норвегія – Україна» професійна адаптація. Інтеграція в державну систему»

В четвер, 25 березня 2021 року, в онлайн-режимі пройшло плідне спілкування слухачів курсів (нагадаємо, це учасники АТО, учасники бойових дій та члени їх сімей) із керівництвом та фахівцями районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості – Аліною Слободян, директором філії, заступником директора - Андрієм Боднарем та Наталією Вознюк, начальником відділу взаємодії із роботодавцями.

Інформацію про ситуацію на ринку працю Камян'еччини та Дунаєвецього району, існуючі на сьогодні вакансії на підприємствах міста та району донесли воїнам АТО, учасникам бойових дій та ветеранам силових структур на цій зустрічі. Також слухачів проєкту ознайомили із популярними веб-ресурсами для пошуку інформації з працевлаштування.

Окремою темою для спілкування було питання відкриття власної справи. Фахівці районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості зазначали, що мають досвід і можливості кваліфікованого супроводу на шляху до започаткування бізнесу. Зазначалося також про можливість держави надати фінансову підтримку на реалізацію бізнес-плану. Звертаючись до слухачів курсів, Аліна Станіславівна заохочувала бути активними в пошуку можливостей для працевлаштування після звільнення в запас, адже саме це, на її думку,  стане запорукою власного майбутнього та стабільності своєї родини.

Координатор проєкту від Подільського державного університету Павло Федірко пообіцяв слухачам, що питання їх працевлаштування буде мати втілення і через безпосередні зустрічі із роботодавцями. Такі зустрічі заплановано проводити регулярно протягом часу навчання.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку
Альона Кузема

QR-коди Інтернет-ресурсів
Хмельницької обласної служби зайнятості

Вебсайт Хмельницького обласного центру зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» Facebook Хмельницького обласного центру зайнятості YouTube Хмельницької обласної служби зайнятості