Партнерський семінар для організаторів проєкту «Норвегія-Україна»

Міжнародний фонд соціальної адаптації започаткував серію семінарів для організаторів проєкту «Норвегія-Україна». Основна  мета яких - ознайомлення організаторів проєкту з кращими практиками виконання завдань програми соціальної адаптації військовослужбовців.

Організатори запропонували взяти участь у чотирьох робочих семінарах для обміну досвідом та попередили, що семінари передбачають дискусійний формат і долучитися до обговорення або взяти слово для доповіді можуть всі охочі з партнерів.

Перший семінар на тему «Організація навчального процесу в університетах з виконання завдань проєкту «Норвегія-Україна»: підбір викладачів, розподіл навчального часу, організація лекційних занять, практик і стажувань, робота на виїзді в регіоні»  11 листопада відкрив президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов який надав інформацію про результати проведених перемовин з організації співпраці з міністерством у справах ветеранів.

Із повідомленнями виступили представники Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий й Оксана Десятнюк, Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко та Юрій Бурєнніков, Подільського державного аграрно-технічного університету Павло Федірко.

Сьогодні, 20 листопада, відбувся черговий партнерський семінар проєкту «Норвегія-Україна» на тему «Робота університетів в умовах карантину. Досвід Nord університету». Основний лектор семінару – професор Nord universitet  (Норвегія) Анатолій Бурмістров розповів про організацію навчального процесу та адміністрування в норвезькому закладі в умовах пандемії.

Досвідом адаптації до нових умов поділилися керівники українських університетів. По завершенню запланованих доповідей учасники перейшли до формату дискусії та обміном досвіду. Також  обговорювалися питання організації роботи викладачів зі студентами, проведення лекцій, практичних занять, контролю і звітності, планування навчального навантаження викладачів, оплата праці та нові можливості дистанційного навчання.

Координатор проекту,
директор навчально-наукового центру
перепідготовки і підвищення кваліфікації
Павло Федірко