Оголошується набір слухачів за робітничими професіями

Шановні студенти, випускники, здобувачі вищої освіти ступеня «доктор філософії»! Ми дбаємо про своїх студентів  та намагаємось працевлаштувати кожного, звичайно, без шкоди для навчання. Звертайтесь до нас та отримуйте практичний досвід і можливість подальшого працевлаштування, адже важливою особливістю підготовки студентів за робочими професіями є отримання міжнародних сертифікатів, які дозволять вам працювати не тільки в Україні, а й за кордоном. Починаючи з II-III курсу, студенти вже повинні мати можливість працювати за обраною робочою професією.

Відомо, що після закінчення ЗВО деякі випускники змушені часто розпочинати свою діяльність саме з робочої спеціальності. Це пов'язано не тільки з проблемою працевлаштування, а й з тим, що не можна одразу зайняти керівну посаду, не попрацювавши на всіх рівнях служби. Цей етап в кар'єрі випускників і допомагають здобути отримані вами робочі спеціальності.

Іноді перевага робочої професії пояснюється фінансовими міркуваннями. Вже багато прикладів того, коли випускники, що виїхали на постійне проживання за кордон, працюють на складальному виробництві певної фірми просто тому, що отримують більше, ніж заробляли би на перших етапах кар'єри інженера.

ДО УВАГИ!

У березні 2020 року навчально-науковий центр перепідготовки і підвищення кваліфікації на базі кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту оголошує набір до чергової групи з професії «Електрогазозварник».

Для реєстрації учасників звертатися: аудиторія №13 головного корпусу, провідний фахівець ННЦ ПіПК ПДАТУ Корольчук Олександр Володимирович, тел. (03849) 7-48-72; (097) 909-58-59.

*Продовжуємо вивчати потреби щодо отримання студентами робітничих професій згідно переліку: «плодоовочівник», «контролер харчової продукції», «токар», «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «секретар керівника», «оператор комп'ютерного набору», «обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «кухар», «продавець продовольчих товарів», «озеленювач», «оператор із штучного осіменіння тварин та птиці», «оператор з ветеринарного оброблення тварин», «лісник», «столяр будівельний», «лицювальник-плиточник», «слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування», «лаборант хімічного аналізу»,  «оператор котельні», «машиніст холодильних установок», «водій автотранспортних засобів, «пасічник»  та ін.

Директор навчально-наукового центру
перепідготовки і підвищення кваліфікації ПДАТУ