Міжнародний фонд соціальної адаптації передав добірку видань бібліотеці університету

На виконання доручення президента Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимира Рубцова співробітники навчально-наукового центру перепідготовки і підвищення кваліфікації передали бібліотеці ПДАТУ нову добірку, видану за сприяння міжнародного проєкту «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні» (проєкт «Україна — Норвегія») за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та МФСА.

До неї, зокрема, увійшли  посібники «Соціальний аудит та моніторинг і оцінка в управлінській діяльності» за редакцією Т. В. Шаповалової, «Малий бізнес: етапи становлення, ризики та перспектива: методичні рекомендації для підприємців» за загальною редакцією О.М. Десятнюк і Р.Р. Кулика, «Сприяння у працевлаштуванні та створенні бізнесу як шлях до реінтеграції військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС в умовах сучасного суспільства» Т. І. Коленіченко, «Інноваційне підприємництво» О.Є. Гудзя, а також розроблена громадською організацією «Юридична Сотня»  «Пам'ятка учасникам протидії збройній агресії Російської Федерації проти України».

Подяку за поповнення бібліотечного фонду навчального закладу керівництву Міжнародного фонду соціальної адаптації і авторам видань висловив директор наукової бібліотеки Артур Михайлик.

Посібники і методичні рекомендації стануть у нагоді студентам економічних спеціальностей і особам які бажають відкрити власний бізнес, економістам-практикам, менеджерам, усім, хто прагне поглибити свої знання з основ підприємництва, а також представникам громадських організацій і державних установ зацікавлених проблемами військовослужбовців і ветеранів.

Директор ННЦПіПК
П. Федірко