Курси підвищення кваліфікації викладачів Херсонського гідрометеорлогічного технікуму Одеського державного екологічного університету

Рівень освіти викладача навчального закладу визначає ефективність вирішення ним професійних завдань. Разом з тим, ставлення кожної людини до власної освіти стає визначальним у розбудові її кар'єри і життєвих успіхів. Роботодавцеві потрібні фахівці, які мають високий рівень професіоналізму, високий творчий потенціал та найсучасніші знання. Професійному зростанню та підвищенню рівня кваліфікації сприяють курси підвищення кваліфікації й перепідготовки кадрів, семінари, тренінги, вебінари, стажування, різні форми самоосвітньої діяльності.

З 18 листопада по 18 грудня 2019 року в Подільському державному аграрно-технічному університеті тривали курси підвищення кваліфікації викладачів Херсонського гідрометеорлогічного технікуму Одеського державного екологічного університету. Учасники мали змогу прослухати лекції науковців університету, а також обмінятися практичним досвідом з колегами під час неформального спілкування.

Останнього дня слухачі – а це Полухов Алі Ясин огли, к.с.-г.н., доцент, спеціаліст вищої категорії, завідувач лабораторією (спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій»), Безніцька Наталя Валеріївна, к.с.-г.н., доцент, спеціаліст вищої категорії, завідувач навчально-методичним кабінетом (спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій») та Лянзберг Ольга Валеріївна, к.с.-г.н., доцент, спеціаліст вищої категорії, заступник директора з навчально-виховної роботи (спеціальність 101 «Екологія») – отримали свідоцтва. Із успішним завершенням курсів колег привітав к.с.-г.н., доцент ПДАТУ Вахняк Василь Степанович. Він підкреслив важливість постійного поглиблення знань і набуття нового досвіду, подякував учасникам за згуртованість, позитивні емоції і дружню атмосферу, а також провів коротку, але змістовну екскурсію музеєм хліба ПДАТУ.

Викладачі Херсонського гідрометеорлогічного технікуму висловили подяку професорсько-викладацькому колективу ПДАТУ, організаторам, зокрема директору ННЦППК Павлу Петровичу Федірку, секретарю Аллі Дмитрівні Мількевич та провідному фахівцю Олександру Володимировичу Корольчуку за увагу, гостинність, та, насамперед, за постійну роботу з підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та високий рівень проведення навчань. Особливі слова вдячності учасників були адресовані завідувачам кафедр професору Бахмату О.М. та доценту М'ялковському Р.О., консультантам стажування к.с.-г.н. Трасюку В.А., к.с.-г.н. Козіній Т.В., к.е.н. Лобунько Ю.В., к.с.-г.н. Кушнірук Т.М., к.с.-г.н. Петрище О.І. та к.с.-г.н. Додуричу В.В. за турботу та увагу до колег, що підвищували свій професійний рівень.

Бажаємо слухачам нових творчих здобутків і успіхів у щоденній роботі!

Прес-центр ПДАТУ