Фахівці ветеринарної медицини Луганщини підвищували кваліфікацію у ПДАТУ

Ліцензований лікар ветеринарної медицини – фахівець, який постійно працює в закладі ветеринарної медицини чи ветеринарній аптеці, або фізична особа-підприємець, яка має кваліфікацію лікаря ветеринарної медицини та отримала ліцензію на здійснення певних видів діяльності в галузі ветеринарної медицини.
Спеціалісти ветеринарної медицини підлягають атестації у порядку, встановленому законодавством. За результатами атестації визначається відповідність працівників займаній посаді та рівень їх кваліфікації, присвоюються категорії з визначенням відповідної заробітної плати.
Одним із основних завдань держави в галузі ветеринарної медицини є сприяння постійному навчанню та підвищенню кваліфікації спеціалістів ветеринарної медицини.
На базі факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві проведено курси підвищення кваліфікації фахівцям ветеринарної медицини ФОП Чудік С.С. (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.): Петрів Єлизаветі Василівні, Йолкіній Марині Миколаївні, Антоненко Олені Ігорівні, Антоненку Артему Анатолійовичу, Чудiку Сергію Сергійовичу, Хлєбніковій Тетяні Петрівні, Гуторову Євгену Геннадійовичу. Консультантами стажування були призначені науково-педагогічні працівники кафедри «Інфекційних та інвазійних хвороб» кандидат ветеринарних наук, доцент Карчевська Тетяна Миколаївна і кандидат біологічних наук, доцент Мушинський Андрій Броніславович.
Через запровадження карантинних заходів навчання відбувалося виключно за дистанційною формою.
Навчально-тематична програма підвищення кваліфікації включала наступні розділи:

• Паразитологія та інвазійні хвороби
  • Епізоотологія та інфекційні хвороби
  • Менеджмент та маркетинг у ветеринарній медицині

По завершенню навчання слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Директор навчально-наукового центру
перепідготовки і підвищення кваліфікації,