Студенти факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві – переможці ІІ туру Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт

Протягом квітня місяця 2021 року на базі закладів вищої освіти України відбувся ІІ тур Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт відповідних спеціальностей. Даний захід був проведений у форматі онлайн-конференцій з дотриманням обмежень на території України щодо гострої респіраторної хвороби COVID-19.

21-22 квітня 2021 року на базі Одеського державного аграрного університету було проведено II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 211 ''Ветеринарна медицина'' в якому прийняли участь студенти (Боршуляк А., Кременчук І.) ФВМТТ  Подільського державного аграрно-технічного університету.

Здобувач 1 курсу ОС Магістр, Кременчук Іван Русланович під науковим керівництвом досвідчених викладачів канд. вет. наук Трача В'ячеслава Володимировича  та доцента, канд. вет. наук Лайтер-Москалюк Світлани Василівни виступив із науковою доповіддю на тему: «Вплив УФ-опромінення на здоров'я і продуктивність перепелів»,  зайняв 2-ге місце та отримав диплом ІІ ступеня.

Вітаємо та бажаємо подальших творчих успіхів!

Кандидат с.г. наук
Токарчук Т.С.