Співпраця з виробництвом

За ініціативою директора агроформування «Науково-виробниче агропромислове підприємство «Ель Гаучо» – Нашкольного Сергія Валерійовича та професора Подільського державного аграрно-технічного університету  Тимофіїшина Івана Івановича, який у жовтні 2019 р. вже відвідував дане приватне підприємство в смт. Товсте Заліщицького району Тернопільської області було вирішено продовжити співпрацю із співробітниками факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві.

Наступним етапом є надання консультативної та практичної допомоги з питань ветеринарної медицини. Науково-педагогічні працівники кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії Боднар Олександр Олександрович та Мізик Володимир Павлович також відвідали ПП «НВАП «Ель Гаучо»». Після спілкування із працівниками та лікарем ветеринарної медицини щодо проблем, які виникли у господарстві, спільно було проаналізовано умови утримання та годівлі тварин, проведено клінічний огляд овець різних вікових груп. З метою покращення стану здоров'я тварин у господарстві Боднар О.О. та Мізик В.П. надали фахову консультацію щодо лікування овець та заходів профілактики хвороб незаразної етіології.

Досягнуто домовленості про подальшу співпрацю.

Прес-центр ПДАТУ