Профорієнтаційна робота – невідривна складова освітньо-наукового процесу

Невідривна складова освітньо-наукового процесу – профорієнтаційна робота, тому 5 березня 2020 року науково-педагогічними працівниками кафедри нормальної та патологічної морфології і фізіології ПДАТУ, асистентами В.А. Чепурною та Є.В. Пливанюком, було проведено профорієнтаційну роботу у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Нігин, Кам'янець-Подільського району, Хмельницької області.

Майбутніх випускників та педагогічний колектив було ознайомлено із спеціальностями, які здобувають студенти Подільського державного аграрно-технічного університету, особливостями вступу та перевагами у навчанні, умовами проживання в гуртожитку, стажування студентів у кращих аграрних господарствах за кордоном, можливість отримання звання офіцера запасу та виховні заходи студентства університету. Під час спілкування панувала приємна атмосфера.

Колектив кафедри висловлює щиру подяку за сприяння у проведені профорієнтаційної роботи вчителям і окрему подяку директору загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Нігин Помазан Галині Євгенівні.

Пресцентр ПДАТУ