Профорієнтаційна робота кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби НПУ ФВМТТ ПДАТУ

Викладачі кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби НПУ Подільського державного аграрно-технічного університету із допомогою провідного фахівця сектору виховної роботи і студентських справ ПДАТУ Поночовної Л.В., за сприяння дирекції відповідних освітніх установ, надіслали відеоролики та профорієнтаційний матеріал ПДАТУ в загальноосвітні заклади освіти, які розмістили на своїх офіційних інтернет – сторінках, групах (вайбер):

• Голосківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Зарічанський ліцей Чемеровецької селищної ради Хмельницької області;
  • Трибухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, с.Трибухівці, Бучацького району, с. Трибухівці;

Також відеоролики та профорієнтаційний матеріал ПДАТУ за сприяння працівників кафедри розміщені на офіційних інтернет-сторінках об'єднаних територіальних громад (ОТГ), та у соцмережах, де дані громади зареєстровані:

• Орининська об'єднана територіальна громада,  Кам'янець - Подільський район, Хмельницька область;
  • Слобідсько - Кульчієвецька об'єднана територіальна громада, Кам'янець - Подільський район, Хмельницька область;
  • Гуменецька  об'єднана територіальна громада Кам'янець - Подільський район, Хмельницька область
  • Китайгородська об'єднана територіальна громада Кам'янець - Подільський район, Хмельницька область.

За нашим проханням відеоролики та профорієнтаційний матеріал ПДАТУ розміщений на офіційній інтернет – сторінці Дунаєвецької міської ради, Головного управління держпродспоживслуби в Хмельницькій області.

Досягли домовленості із Хмельницьким обласним центром зайнятості щодо розміщення відеороликів та профорієнтаційного матеріалу на їхніх онлайн-ресурсах, включаючи ютуб – канал.

Асистенти кафедри
Чорний І.О. та Токарчук Т.С.