НПП факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві взяли участь у вебінарі

Пандемія коронавірусу неочікувано увірвалася у звичне життя світу. До цього були готові не всі. Проте в умовах карантину освітньо-наукова спільнота швидко адаптувалася до дистанційного навчання. Певним чином введенні карантинні заходи посприяли прискоренню діджиталізації у освітній галузі, спонукали до пошуку нових методів та форм навчання.

Цим питанням був присвячений всеукраїнський навчально-методичний вебінар «Дистанційна і дуальна форми навчання – невід’ємна складова вищої та фахової передвищої аграрної освіти», який відбувся на базі Вінницького національного аграрного університету 26 травня 2020 року.

У заході взяли участь президент університету Григорій Калетнік, ректор університету Віктор Мазур, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ірина Гунько, директор Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти Тетяна Іщенко, педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, представники органів державного управління у галузі освіти та науки, роботодавці, здобувачі вищої освіти, абітурієнти, всього більше 500 учасників.

Зокрема, у вебінарі взяли участь декан факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві ПДАТУ Олег Цвігун та професор кафедри технології виробництва, переробки і стандартизації продукції тваринництва ПДАТУ Тетяна Приліпко.

Під час обговорення учасники вебінару поділились досвідом роботи щодо впровадження дуальної освіти та її ролі у підготовці сучасного високопрофесійного спеціаліста аграрної галузі. Дискусійний майданчик дав можливість напрацювати ряд завдань та пропозицій, які стануть основою для розширення та збагачення даного напрямку на перспективу.

Декан факультету ветеринарної медицини
і технологій у тваринництві