Карантин – можливість студентам продемонструвати свою самоорганізацію

На факультеті ветеринарної медицини і технологій у тваринництві навчальний процес продовжується у дистанційному режимі. Кафедра технології виробництва, переробки і стандартизації продукції тваринництва активно долучилася до цього процесу.

Зокрема, заняття з дисципліни «Технологічне забезпечення і оцінка придатності приміщень з виробництва і переробки продукції тваринництва» для здобувачів вищої освіти другого курсу спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» проводяться кандидатом сільськогосподарських наук, доцентом кафедри Димчуком А.В. з використанням сервісу для відеоконференцій Zoom. Для надсилання завдань студентам, отримання виконаних робіт та відповідей на запитання додатково використовується електронна пошта та месенджер Viber.

Варто відмітити, що студенти досить швидко адаптувалися до дистанційних умов навчання, для них це можливість показати високий рівень самоорганізації та відповідальності.

Пресцентр ПДАТУ