Завершилося закордонне онлайн стажування викладачів економічного факультету ПДАТУ

Найкращий варіант пройти стажування під час карантину та за відсутності можливості виїзду за кордон – це стажування онлайн. Так, викладачі економічного факультету ПДАТУ д.е.н., професор Чикуркова А.Д., к.е.н., асстент Гоголь І.А., к.е.н., доцент Борковська В.В., к.е.н., доцент Будняк Л.М. пройшли стажування від Європейської ліги професійного розвитку (ELPD) на базі Краківського економічного університету.

Дане стажування проходило з використанням платформи ZOOM у вигляді онлайн конференцій протягом травня 2020 року. Цікаві теми, топові лектори з можливістю дискусії через перекладачів, приємна аудиторія та гарна можливість перейняти досвід польських колег. Зокрема, під час стажування було:

• створено досить цікаву онлайн платформу для обміну думками та досвіду, пов’язаного з процесами викладання в університеті;
  • здійснено заохочування колег до самооцінки як викладачів університету;
  • надано колегам набір інструментів (та практик), які можуть бути використанні в аудиторіях з метою підвищення якості (привабливості) викладання;
  • - визначено проблеми, з якими українська система вищої освіти буде (може) зустрічатися найближчим часом;
  • здійснено сприяння подальшій науковій співпраці між українськими та польськими викладачами вищої школи.

Лекторами стажування виступили: Анна Станіславська-Мішке, координатор стажування; Валентин Бахнівський, кандидат наук; Яцек Клих, професор; Марек Беніо, доктор наук; Домініка Лемлер; Анета Поврознік; Артур Шцігель-Русс.

Після закінчення стажування викладачами економічного факультету ПДАТУ були підготовлені цікаві наукові роботи (ессе), високий рівень яких відзначено польськими колегами, а також видано сертифікати відповідного зразка, які підтверджують проходження стажування на базі Краківського економічного університету.

Декан економічного факультету,
доктор економічних наук, професор