Вітаємо переможців Економічного турніру-2021 на кубок ректора ПДАТУ серед студентів коледжів Західного регіону!!!

19 ТРАВНЯ 2021 РОКУ економічним факультетом проведено Економічний турнір-2021 на кубок ректора ПДАТУ серед студентів коледжів Західного регіону. В захоплюючому творчому змаганні дискусійного характеру між командами молодих, креативних, активних, амбіційних людей, яким не байдужі економічні проблеми України та світу прийняли участь 45 студентів, які увійшли до складу дев'яти команд:

• «Юні дослідники» - Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ
  • «Агенти змін» - Шепетівський фаховий коледж ПДАТУ
  • «Капітал» - Хотинський фаховий коледж ПДАТУ
  • «Перспектива» - Снятинський фаховий коледж ПДАТУ
  • «Економ-клас» - Бучацький фаховий коледж ПДАТУ
  • «Рестарт» - Гусятинський фаховий коледж ТНТУ
  • «Coworkerи» - Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж
  • «Грифон» - Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій
  • «АгроМікс» - Кам'янець-Подільський фаховий коледж ПДАТУ.

До складу журі увійшли професори, доктори та кандидати економічних наук ПДАТУ, а також представники Кам'янець-Подільського управління державної казначейської служби України, Кам'янець-Подільської філії АТ «Страхова компанія ІНГО».

Після урочистого відкриття було проведено жеребкування, за результатами якого визначено рейтингові номери команд та складено схему турнірних змагань. Переможців визначено за результатами двох турів змагань.

• І місце – команда «Рестарт», Гусятинський фаховий коледж ТНТУ;
  • ІІ місце – команда «Агенти змін», Шепетівський фаховий коледж ПДАТУ;
  • ІІІ місце – команда «Грифон», Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій.

В особистій першості визнані переможцями турніру та нагороджені грамотами  Лізанець Карина та Колісник Валентин.

Вітаємо переможців турніру юних економістів та окремо хотілося б висловловити щиру вдячність усім учасникам турніру за активне залучення до іноді палких дискусій, конструктивні пропозиції та слушні зауваження!

Відповідальна з виховної та організаційної роботи
д-р держ. упр., доцент Тетяна ГОГОЛЬ