Участь кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності у семінарі міської ради

Доцент кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Добровольська Елла Володимирівна разом зі студентами 1 курсу спеціальності 051 «Економіка» і 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» взяли участь у семінарі «Молодіжний нетворкінг з нуля або як знайти роботу після навчання»,  який відбувся у сесійній залі міської ради м. Кам'янця-Подільського.

До обговорення спільних можливостей долучилися цікаві спікери,  акули бізнесу, платформа ділового спілкування.

Семінар проводився у рамках реалізації гендерної ініціативи «Коучингова програма «Жіноче обличчя кам'янецького бізнесу». Реалізація ініціативи стала можлива за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримала спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів.

Спікерами семінару виступили засновник школи «ГрайУчись», психолог, тренер-мотиватор Дмитро Сабадаш, представники Бюро організації подорожей та бізнес-заходів Наталія Семенюк і Юлія Побережна, засновники і керівники Творчої майстерні «Божена» та ТОВ «ЛМВ-33» Аліса Філатова й Олексій Люба.

Вони розповіли про формування якісної мети для втілення ідеї, наголосили на секретах успішності й акцентували увагу молоді на становленні себе як особистості. А привітав учасників семінару з початком роботи заступник міського голови Вадим Савчук.

Прес-центр ПДАТУ