Системна взаємодія із філіями університету - запорука надання якісних освітніх послуг

Викладачі кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу та студенти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» системно відвідують філію кафедри ТзОВ «Кам’янець-Подільський птахокомбінат», на базі якої відбуваються лекції та практичні заняття за фахом. Під час крайньої зустрічі, на міжнародний день студента, особливо цікавим було обговорення механізму нарахування податку на додану вартість та особливостей заповнення і передачі податкових накладних через додаток програми Соната.

У рамках цієї зустрічі, пройшло обговорення освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) рівня освіти з головним бухгалтером Топаляном Рубеном Михайловичем. Як стейкхолдер і рецензент ОПП, він, акцентував увагу на доцільності посилення практичного спрямування освітньої програми, зокрема збільшення видів та кількості годин виробничої практики, необхідності вивчення дисциплін для набуття навичок роботи з прикладними програмами для обліку і звітності.

Загалом, під час зустрічі панувала доброзичлива атмосфера, коли студенти мали можливість скуштувати продукцію виробництва підприємства та вільно спілкувалися з генеральним директором - Борковською Людмилою Іванівною, головним бухгалтером - Топаляном Рубеном Михайловичем, бухгалтером виробництва - Овчарук Світланою Олегівною, ставили питання щодо історії розвитку підприємства, якому скоро виповниться 100 років.

Наприкінці зустрічі викладачі та студенти подякували керівництву за можливість системно ознайомлюватися зі змінами в облікових процесах виробничого підприємства та запропонували графік проведення занять на наступний семестр. Бухгалтер виробництва Овчарук Світлана Олегівна, син якої служить у збройних силах України, запропонувала кожному студенту принести листівки-подяки нашим захисникам, які вона разом із продукцією виробництва ТзОВ «Кам’янець-Подільський птахокомбінат» передадуть нашим захисникам, дякуючи яким ми можемо вчитися і працювати!

Завідувачка кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу Інна ЦВІГУН

Доцент кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу Валентина Борковська