Науково-практичний семінар «Розвиток менеджменту очима молоді: економічні, соціальні та психологічні аспекти»

Менеджмент - мистецтво підніматися сходинками успіху; керівництво - вміння визначити, чи до тієї стінки приставлена драбина

Питер Друкер

16 травня 2019 року на кафедрі менеджменту, публічного управління та адміністрування Подільського державного аграрно-технічного університету доцентами Лаврук О.С. та Славіною Н.А. був проведений науково-практичний семінар на тему «Розвиток менеджменту очима молоді: економічні, соціальні та психологічні аспекти», який був підготовлений за участі студентів 3, 4 та 2 СТН курсів спеціальності 073 «Менеджмент» економічного факультету.

Метою семінару було поглиблення знань студентів з менеджменту та адміністрування. До уваги слухачів було запропоновано цікаві доповіді і презентації студентів з актуальних питань, зокрема ролі менеджера на підприємстві, сутності тайм-менеджменту, прийомів в управлінні часом, визначення пожирачів часу та застосування на практиці методик для управління часом, прийняття ефективних управлінських рішень, реалізації функцій менеджменту та забезпечення дієвої системи мотивації праці.

Жваву дискусію викликали презентації студентів Нестерук Каріни, Джулій Аліни, Камінської Марини, Годнюка Святослава, Граматюк Альони і Статкевич Аліни.

Прес-центр ПДАТУ