MOODLE, VIBER, ZOOM – досвід дистанційного навчання економічного факультету ПДАТУ

Незважаючи на введені карантинні заходи, науково-педагогічні працівники кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності економічного факультету ПДАТУ продовжують провадити  освітньо-наукову діяльність зі здобувачами вищої освіти, використовуючи усі доступні на сьогодні методи і способи дистанційного навчання.

НПП кафедри зазначають, що для швидкого індивідуального зв'язку зручніше використовувати застосунок Viber; для консультацій по курсових роботах через індивідуальні електронні адреси студентів, відпрацювання змістових розділів навчальної програми чудово підходить навчальна платформа Moodle; а от для обговорень ключових дискусійних питань найкраще застосовувати відеоконференції у додатку Zoom.

Крім навчальної програми, в режимі on-line проводиться підготовка здобувачів вищої освіти до участі в конкурсах студентських робіт та виконання дипломного проектування на здобуття освітнього ступеня «Магістр» зі спеціальностей «Економіка» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Досвід працівників кафедри показує, що сучасні можливості техніки і програмного забезпечення дозволяють здобувати освіту навіть за умов віддаленої роботи.

Завідувач кафедри економіки,
підприємництва, торгівлі
та біржової діяльності ЕФ ПДАТУ
доктор економічних наук, професор
Катерина Волощук