Відбулася зустріч із батьками студентів І-их курсів інженерно-технічного факультету

18 жовтня 2019 року  відбулася зустріч із батьками студентів І-их курсів інженерно-технічного факультету Подільського державного аграрно-технічного університету. Декан факультету Панцир Юрій Іванович проінформував батьків про існуючі закордонні практики та умови навчання за кордоном. Заступник декана ІТФ Слободян Сергій Борисович довів до відома батьків інформацію про терміни навчального процесу, умови отримання стипендій та механізми відпрацювання пропущених занять. Завершив збори заступник декана ІТФ із виховної роботи Павельчук Юрій Федорович, який повідомив батькам привила поселення і проживання у гуртожитку. Після виступів доповідачів батьки мали можливість задавати питання та поспілкуватись із заступниками, кураторами груп та викладачами.

Прес-центр ПДАТУ