Профорієнтація як спосіб самовизначення

Профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні. З цією метою завідувач кафедри фізики, охорони праці та інженерії середовища ПДАТУ Л.Ю. Збаравська та доцент С.Б. Слободян 3 березня 2020 року провели зустріч з студентами Кам'янець-Подільського медичного коледжу. Головним завданням даної роботи є надання практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку і успішного вибору професійного шляху.

Під час спілкування студенти отримали детальну інформацію про спеціальності університету, особливий акцент зроблено на спеціальність «Ветеринарна медицина» за якою молодь зможе продовжити навчання після закінчення медичного коледжу. Студенти мали можливість ознайомитися про особливості та переваги навчання студентів у Подільському державному аграрно-технічному університеті, а саме: участь у міжнародних наукових і навчальних програмах, практиках та можливості реалізації своїх творчих і спортивних здібностей.

Пресцентр ПДАТУ