Профорієнтаційні зустрічі у закладах освіти міста

У рамках профорієнтаційної роботи доцент кафедри професійної освіти ПДАТУ О.М Васильєва і викладач кафедри професійної освіти О.М. Красуцький відвідали школи міста Кам'янець-Подільський – НМК № 9 ім. А.М. Трояна, НМК № 14 та ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Були проведені змістовні зустрічі з учнями 9-11 класів. Майбутнім абітурієнтам була надана вичерпна інформація про навчання у Подільському державному аграрно-технічному університеті та його структурних підрозділах, галузі працевлаштування випускників, правила вступу, перелік дисциплін зовнішнього незалежного оцінювання, особливості організації навчального процесу. На дошках оголошень у школах розміщені інформаційні буклети з відповідними контактами. Пресцентр ПДАТУ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.