Профорієнтаційна робота кафедри транспортних технологій та засобів АПК

У рамках профорієнтаційної роботи інженерно-технічного  факультету 20 лютого 2020 року завідувач кафедри транспортних технологій та засобів АПК, доцент Комарніцький С.П. здійснив профорієнтаційну роботу у Новоушицькому коледжі ПДАТУ, де студентам випускових курсів було доведено інформацію про умови вступу на навчання до Подільського державного аграрно-технічного університету.

Майбутнім абітурієнтам була надана інформація про наявні спеціальності та особливості навчального процесу. Під час бесіди із студентами коледжу особливу увагу було зосереджено на умови вступу та особливості навчання в університеті.  Було надано контактні дані працівників приймальної комісії для консультування з питань вступу на навчання.

Прес-центр ПДАТУ