Профорієнтаційна робота 25 січня 2022 року

Одним з основних напрямків організаційної роботи кафедри «Харчових технологій виробництва й стандартизації харчової продукції», безумовно, є профорієнтаційна робота, що передбачає проведення заходів, які б стимулювали пошук молодою людиною, школярем майбутньої професії, яка буде найефективнішим засобом його розвитку як фахівця, як особистості.

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи, 25 січня 2022 року канд. техн. наук Інна КУЗЬМІНСЬКА провела профорієнтаційну роботу у Гуківському  ліцеї  Гуківської сільської ради Чемеровецького району Хмельницької області. До майбутніх абітурієнтів була доведена інформація щодо спеціальностей Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Завжди будемо раді бачити вас в стінах нашого університету!

Завідувач кафедри
Харчових технологій виробництва й стандартизації харчової продукції
Тетяна ПРИЛІПКО