Продовжуємо дистанційно навчатись: онлайн-консультація

Одним із основних  напрямів діяльності викладачів в умовах карантину є забезпечення відмінної дистанційної освіти. Так, науково-педагогічні працівники кафедри «Професійна освіта» інженерно-технічного факультету використовують платформу дистанційного навчання Moodle,  онлайн-платформу Zoom  та інші сучасні інформаційно-комунікаційні технології.

Так, доцент кафедри Ольга Прокопова провела онлайн-консультацію з дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням», пояснюючи загальні вимоги щодо складання і оформлення документів та особливості  укладання документів щодо особового складу (студенти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Істн).

Пресцентр ПДАТУ