Продовжуємо активно працювати в умовах карантину

Дистанційне навчання – це виклик не лише для учнів і студентів, а й для викладачів. Організувати якісне онлайн-навчання, заряджати мотивацією і бути готовим до технологічних проблем – це справді непросто.

Для більшості освітян час карантину та відсутність занять в аудиторіях став справжнім викликом та пошуком інструментарію для дистанційного навчання. У цей період активно працюють студенти і викладачі Подільського державного аграрно-технічного університету, які не зупиняють навчальний процес та ефективно продовжують його в онлайн режимі.

Викладачі кафедри професійної освіти використовують усі можливості дистанційної форми навчання та активно спілкуються зі своїми студентами. Неординарна ситуація вимушеної ізоляції, дає можливість випробувати нові форми діяльності, віднайти слабкі сторони розроблених курсів, удосконалити їх.

4 травня 2020 р. доцент кафедри Ольга Прокопова провела дистанційне заняття з дисципліни «Організація виховної роботи» на тему: «Зміст, методи, засоби та форми організації національного виховання» зі студентами-магістрами першого року навчання спеціальності «Професійна освіта».

Пресцентр ПДАТУ
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.