Обговорення освітньо-професійних та освітньо-наукової програми підготовки фахівців спеціальності «Професійна освіта»

15 березня відбулося обговорення освітньо-професійних та освітньо-наукової програм підготовки фахівців зі спеціальності "Професійна освіта". В засідання взяли участь стейкхолдери (Мельник С.В.- начальник управління освіти і науки Камянець-Подільської міської ради; Новак М.М. – в.о.директора коледжу ПДАТУ), учасники проектної групи (Гуцол Т.Д. – доктор технічних наук, Прокопова О.П. – кандидат педагогічних наук, Ляска О.П. – кандидат психологічних наук, Роляк А.О.- кандидат педагогічних наук), науково-педагогічні працівники, які причетні до підготовки майбутніх педагогів ( Васильєва О.М. – кандидат психологічних наук, Бурдега В.Ю. – кандидат технічних наук, Красуцький О.М.), випускники та сьогоднішні студенти спеціальності.

Під час зустрічі обговорювалися питання, які стосувалися якості підготовки педагогів професійної та вищої шкіл, побудови наскрізної моделі формування педагога в непедагогічному ЗВО, залучення якомога більшої кількості професійних закладів освіти в ролі баз практик для майбутнього інженера-педагога. Учасники круглого столу обмінялися думками та висловили свої пропозиції щодо оптимізації якості освітньо-професійних та освітньо-наукової програм підготовки педагогів, узгодженості їх змісту відповідно до ступеня "бакалавр", "магістр", "доктор філософії".

Декан інженерно-технічного факультету
кандидат технічних наук, доцент