Профорієнтаційна робота з учнями Кам’янець-Подільського ліцею №3 у виборі майбутньої професії

Одним з основних напрямків виховної роботи у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет»  є профорієнтаційна, а саме заходи, які б стимулювали пошук молодою людиною, школярем, майбутньої професії, яка буде сприяти найефективнішим засобом розвитку рівня людини, як фахівця, людини, що проявляє соціально-економічну ініціативу, вчиться отримувати інтелектуальну та трудову незалежності.

Крім того, важливими завданнями профорієнтації є інформування про особливості та переваги професії, про нові професійні можливості у кар’єрному зростанні.

22 березня 2023 року доцент кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін Віталій БОНЧИК провів профорієнтаційну роботу з учнями 11-го класу Кам’янець-Подільського ліцею №3 з метою пріоритету вступу на вибрані спеціальності до Закладу вищої освіти «Подільський державний університет». У спілкуванні з учнями ліцею було надано інформацію про університет, умови вступу на вибрані спеціальності та актуальність інженерних професій. Також було повідомлено про можливість проходження практики і закордонного стажування здобувачів вищої освіти.

Учнями 11 класу було отримано роздатковий матеріал і заповнені анкети з відповідями на поставлені питання.

доцент кафедри технічного сервісу

і загальнотехнічних дисциплін   Віталій БОНЧИК