Зустріч зі стейкхолдерами

Постійний зв’язок з роботодавцями є обов’язковою складовою системи зовнішнього забезпечення якості освітньої діяльності в Подільському державному університеті. На початку лютого 2022 року відбулися зустрічі членів робочої групи з проведення моніторингу освітніх програм, із стейкхолдерами спеціальності 201 Агрономія.

Підготовка фахівців за третім (освітньо-науковим) рівнем спеціальності, здійснюється в тісній співпраці з канд. с.-г. наук, Бабій Ярославою Василівною (керівник ТзОВ «АГРО-СЛАВА 2017») та освітянином, кандидатом економічних наук, Білянським Юрієм Олександровичем (директор відокремленого структурного підрозділу «Кам’янець-Подільський фаховий коледж ЗВО Подільський державний університет». В рамках зустрічей, переглянуті та обговорені всі складові освітньо-наукової програми. Бабій Я.В. порекомендувала  звернути увагу на дисципліну «Сучасні підходи вивчення продуційних процесів у рослинництві» (обов’язкова компонента) з пропозицією її заміни.

Білянський Ю.О., звернув увагу на вибіркові компонентів ОНП  науково-фахового спрямування які, на його думку, бажано доповнити дисципліною що розкриває особливості органічного рослинництва, адже Україна є важливим гравцем на світовому ринку органічної продукції і сучасні фахівці повинні мати вичерпні знання з цього напряму виробничої діяльності.

Також обговорювалися питання важливості вибраної професії і її конкурентоспроможність на ринку праці.