Відбулося обговорення проєктів освітньо-професійних програм

12 березня 2020 року робочі проєктні групи спеціальностей 201«Агрономія» та 202 «Захист і карантин рослин» провели круглий стіл зі стейкхолдерами.

Метою круглого столу було обговорення проектів оновлених освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти зі спеціальностей 201«Агрономія» та 202 «Захист і карантин рослин».

В обговоренні взяли участь головний агроном ТОВ «Козацька долина 2006» Андрій Ороховський; керівник ПП «Топінамбур» Олександр Корник; директор Уладово-Люлинецької дослідно-селекційної станції Юрій Браніцький; торгівельний представник у Хмельницькій області компанії «UKRAVIT» Андрій Корчинський; в.о. декана факультету агротехнологій і природокористування ПДАТУ Данило Плахтій; гарант освітньо-професійної програми спеціальності 201 «Агрономія» Микола Бахмат; члени робочої проектної групи Вероніка Хоміна та Віктор Зеленський; гарант освітньо-професійної програми спеціальності 202 «Захист і карантин рослин» Василь Григор'єв; члени проектної групи Валентина Шевчук та Олександр Чинчик; науково-педагогічні працівники кафедр рослинництва і кормовиробництва та екології, карантину і захисту рослин Подільського державного аграрно-технічного університету: Василь Пую, Людмила Вільчинська, Юрій Хмелянчишин, Валерій Тарасюк, Тетяна Козіна; представники студентського самоврядування факультету агротехнологій і природокористування та здобувачі вищої освіти спеціальностей «Агрономія» та «Захист і карантин рослин».

У ході діалогу було обговорено особливості навчальних планів названих спеціальностей. Стейкхолдери відзначили високий рівень підготовки випускників та їх конкурентоспроможність на ринку праці даної сфери. Було внесено ряд конструктивних пропозицій щодо вдосконалення освітньо-професійних програм. У підсумку гарант освітньої програми спеціальності 201 «Агрономія» Микола Бахмат подякував присутнім за продуктивну роботу та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Пресцентр ПДАТУ