Розбивка території поля на окремі ділянки для закладання дослідів

20 березня 2023 року викладачі кафедри садово-паркового господарства, геодезії та землеустрою разом із співробітниками науково-дослідного центру «Поділля» та науково-дослідного інституту круп’яних культур ім. О. Алексеєвої провели розбивку території поля на окремі ділянки для закладання дослідів аспірантів і докторантів спеціальності 201 «Агрономія».

Для виконання роботи викладач кафедри Валерій ДОДУРИЧ використовував геодезичний прилад - електронний тахеометр «South 5» для визначення довжини сторін, вертикальних і горизонтальних кутів та перевищень. Зазначений прилад значно полегшує та прискорює виконання робот. Адже у процесі зйомки усі показники фіксуються безпосередньо на дисплеї приладу.

Ольга ПЕТРИЩЕ