Профорієнтаційна робота 15 листопада 2021 року

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір подальшого шляху навчання і праці, свого місця в житті.

Профорієнтаційна робота є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні. Головним завданням даної роботи є надання випускникам практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку і успішного вибору професійного шляху від фахівців.

Основною метою профорієнтаційної роботи є сприяння усіма доступними методами посиленню конкурентоспроможності спеціальностей, за якими готують майбутніх фахівців на факультеті агротехнологій і природокористування за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр».

15 листопада 2021 року з метою профорієнтації доцент кафедри екології та загальнобіологічних дисциплін Зоя ПУСТОВА відвідала Кам'янець-Подільську ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т.Г. Шевченка м. Кам'янець-Подільського.

Спілкування відбулось змістовно: були наведені переваги вступу і навчання у ПДУ, як провідного аграрного ВИШу у регіоні, що було представлено в презентації, аргументовано в усному спілкуванні. Учнями 11 класу були заповнені анкети з профорієнтаційною метою. В основному було виявлено бажання вступати на спеціальність Агрономія (4 з 18 присутніх).

Декан факультету
агротехнологій і природокористування