Профорієнтаційна робота 11 листопада 2021 року

У рамках профорієнтаційної роботи 11.11.2021 року викладачами факультету агротехнологій і природокористування М'ялковським Р.О., та Горашом О.С. було проведено профорієнтаційну роботу з учнями Оринінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хмельницької обл., Скала-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Борщівського НВК "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. №3 – гімназія ім. Романа Андріяшика" Тернопільської обл.

В процесі спілкування учні отримали детальну інформацію про факультети та спеціальності, котрі пропонує абітурієнтам Подільський державний аграрно-технічний університет та які найбільш затребувані на сьогодні роботодавцями. Було роздано брошури ПДАТУ та  правила прийому на 2022 рік, також випускники шкіл, майбутні абітурієнти, заповнили анкети вступника.

Декан факультету
агротехнологій і природокористування