Профорієнтаційна робота 10 грудня 2021 року

З метою покращення організації прийому заяв на вступ у ЗВО «ПДУ» від абітурієнтів денної та заочної форм навчання є профорієнтаційна робота, а саме заходи, які б стимулювали пошук людиною найефективніших засобів підвищення свого професійно-кваліфікаційного рівня, розвиток соціально-економічної ініціативи, інтелектуальної та трудової незалежності.

10 грудня 2021 року в рамках профорієнтаційної роботи доценти кафедри садово-паркового господарства, геодезії і землеустрою Петро БЕЗВІКОННИЙ та Юрій ПОТАПСЬКИЙ, асистент кафедри землеробства, ґрунтознавства та захисту рослин Валерій ТАРАСЮК, асистент кафедри рослинництва, селекції та насінництва Катерина НЕБАБА, асистент кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби Національної поліції України Ігор ЧОРНИЙ надали вичерпну інформацію щодо правил вступу у ЗВО «ПДУ» на 2022-2023 н.р. випускникам Кадиєвецького ліцею Орининської ОТГ. Викладачі детально розповіли майбутнім абітурієнтам про спеціальності, на яких навчаються наші студенти, особливості проживання в гуртожитках, розмір оплати за навчання та давали відповіді на запитання. В кінці зустрічі, яка пройшла в теплій атмосфері, учні старших класів заповнили анкети вступника.

Асистент кафедри рослинництва,
селекції та насінництва