ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ НА БАЗІ ФІЛІЇ КАФЕДРИ

Вже стало доброю традицією проводити частину практичних занять з фахових дисциплін на базі філії кафедри рослинництва, селекції та насінництва. Такий підхід дає змогу усвідомлено підійти до формування сучасних навчальних планів та подолання основних недоліків традиційних форм і методів, зокрема розриву між теорією і практикою, освітою й виробництвом, також дає змогу потенційним роботодавцям брати активну участь у підвищенні якості підготовки кваліфікованих кадрів.

11 квітня проводилися комплексні практичні заняття працівниками підприємства і викладачами кафедри на базі філії ТОВ «Корпорація «КОЛОС ВС», яке займається вирощуванням зернових, бобових та олійних сільськогосподарських культур.

Заняття проходили в декілька етапів. На першому, здобувачів вищої освіти факультету агротехнологій і природокористування спеціальностей 201 «Агрономія» та 203 «Садівництво і виноградарство» ознайомили із структурою підприємства та особливостями його функціонування, технічними потужностями, земельним банком та специфікою технологій, що застосовуються. Наступний етап був присвячений вивченню сучасної сільськогосподарської техніки провідних виробників світу. Особлива увага приділялась грунтооброблювальній техніці, сівалкам та оприскувачам. Далі студенти ознайомилися з технічними особливостями та специфікою налаштувань норм висіву, глибини загортання насіння та стартових доз добрив, а також формування бакосумішей засобів захисту рослин. Також здобувачі вищої освіти взяли участь у налаштуванні пневматичної сівалки з високим рівнем точності розкладання насіння для посіву сої.

Інформацію підготували

доцент Олександр ІВАНИШИН та