Підведено підсумки конкурсу плакатів та малюнків на тему «Хліб. Голодомор в Україні 1932-1933 рр.»

З метою відновлення історичної пам'яті народу, виявлення і збереження традицій, виховання молоді, залучення шкільної молоді до життя університету, у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» з 22 листопада по 5 грудня 2021 року проходив ІІ Всеукраїнський конкурс плакатів та малюнків на тему  «Хліб. Голодомор в Україні 1932-1933 рр.».

Всього подано до конкурсу 125 плакатів та малюнків. У роботах журі  оцінювали актуальність та розкриття заданої тематики, композицію кадру, ступінь емоційного впливу,  технічну та естетичну якість виготовлення та оригінальність задуму.

Переможці конкурсу:

«Гран Прі» конкурсу – Чеботок Валерія, 11 клас, гімназія №1 м. Енергодар Запорізька область

1. Серед студентів

1 місце – Мазур Олександр, ВСП «Кам'янець-Подільський коледж ЗВО «ПДУ» (робота № 77)

2 місце – Ількович Анна, ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти»

(робота № 10)

2 місце – ВСП «Снятинський коледж ЗВО «ПДУ»  (робота № 6)

3 місце – група ПФ-11, Кам'янець-Подільський податковий коледж (робота № 124)

3 місце – Дуганець Роман, ВСП «Кам'янець-Подільський коледж ЗВО «ПДУ»  (робота № 86)

3 місце – Ластавчук Вікторія, факультет агротехнологій і природокористування ЗВО «ПДУ», 1 курс (робота №29)

2. Серед школярів (малюнки)

1 місце – Курочкіна Каріна, 12 років, НВК №9 ім. А.М.Трояна м.Кам'янець-Подільський (робота № 105)